Wasteland 2 fanpage

forum poświęcone grze Wasteland 2


#1 2014-10-06 22:19:10

djstroch

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 11
Punktów :   

Psy i snajperka

W tej pierwszej lokacji drugiego rozdziału walczymy z psami, odnajdujemy tymczasową siedzibę Rangersów i co ciekawego, w miejscu gdzie stoi dźwig, za budynkiem Rangersów, na końcu liny, tam gdzie jest hak, wisi paczka w którą trzeba strzelić. Patrząc na losowość znalezionych itemków, mi wypadła fajna snajperka SV-V na naboje 7,62mm. Jak dotąd najlepsza
Głównym zadaniem jest zalepianie deskami dziur w płocie.

Mniej więcej w samym środku mapy jest zepsuty toster.

Po otwarciu kluczem bramy, nie wychodźcie z lokacji! Tuż obok jest biały kontener i w środku sejf, drzwi można otworzyć albo dynamitem albo siłą (Hard Ass). Ja znalazłem tam kevlarową kamizelkę o pancerzu 5 nie wymagającej siły.

Po zaliczeniu lokacji Cerritos otrzymałem info z radia że mamy w bazie gości, handlarzy

Pistol Pete, bo o nim mowa, chce abyśmy mu pomogli w jego wiosce, Rodia. Można go przyłączyć do drużyny, posiada umiejętności z zakresu pistoletów i handlarza (8 poziom), jednakże najpierw w trakcie konwersacji z nim warto uzbroić się w kamizelkę o pancerzu 7.

Drugi handlarz ma całkiem fajny arsenał, must have AK-97, Neutron Projector i zbroję Power Armor (pancerz 9)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl www.speedwaymenagzuzlowy.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.wresling.pun.pl www.natives.pun.pl